Patrizia Pepe

Karta VIP

Regulamin Karty VIP Patrizia Pepe Poznań
 
Warunkiem przystąpienia do programu i otrzymania "Karty VIP Patrizia Pepe" jest dokonanie zakupu (lub kilku zakupów) w salonie firmowym Patrizia Pepe w Starym Browarze w Poznaniu lub w sklepie on-line: www.patriziapoznan.pl na łączną kwotę 1500zł , oraz podpisanie prawidłowo wypełnionego formularza z danymi personalnymi i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w bazie Patrizia Pepe Poznań. 
 
1.     KARTA VIP upoważnia do zakupów w Salonie Patrizia Pepe w Poznaniu z rabatem w wysokości 5% po dokonaniu zakupów na łączną kwotę 5000zł. Rabat dotyczy tylko Salonu Patrizia Pepe w Starym Browarze oraz sklepu on-line: www.patriziapoznan.pl
 
2.     Klient posiadający Kartę VIP, otrzymuje raz w roku z okazji urodzin PREZENT w postaci jednorazowego rabatu 15% do wykorzystania w miesiącu, w którym ma urodziny (np. Pani/Pan ma urodziny 3 marca to może rabat urodzinowy wykorzystać w dowolnym dniu marca) .
 
Karta VIP daje Klientowi dodatkowe przywileje np. wcześniejsze wyprzedaże, dodatkowe promocje tylko dla posiadaczy karty VIP, zaproszenia na eventy (w miarę dostępności).
 
3.     Warunkiem uzyskania rabatu przy zakupie w Salonie Patrizia Pepe w Starym Browarze jest okazanie KARTY VIP.
 
4.     Rabaty z dwóch lub więcej KART VIP nie sumują się.
 
Przystając do programu uczestnik wyraża zgodę na otrzymywanie od organizatora informacji handlowych, marketingowych, drogą elektroniczną i poprzez sms. Jest informowany o specjalnych akcjach (wyprzedaże, promocje, inne).
 
Posiadacz Karty VIP Patrizia Pepe uczestniczy w programie osobiście, a jego członkostwo nie podlega przeniesieniu na inną osobę.